Zippedshoes

Codziennie odkrywaj nowe możliwości. Postaw na zmiany i zacznij Twoje…z Zippedshoes!
Szukasz praktycznych produktów? Cenisz sobie funkcjonalność i wygodę? Stawiasz na niebanalny design i styl? Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy innowacyjny system zapięć do butów Zippedshoes, który ułatwi Ci wykonywanie codziennych czynności

image01

Zobacz jakie to proste

Jeszcze nigdy zakładanie butów nie było tak proste. Zapomnij o plączących się sznurówkach, zsuwających się butach i zniszczeniach obuwia. Zobacz nasz film i przekonaj się sam! Korzystaj z ciekawych rozwiązań i idź przez życie tak, jak Ty lubisz.

image01

Dostępne rozmiary

Sprawdź długości suwaków i dobierz je do swoich butów

image01

Dostępne kolory - czarne

Zobacz kolory na bazie czarnego.

1. Czarny-pomarańczowy
2. Czarny-niebieski
3. Czarny-różowy
4. Czarny-zielony
5. Czarny-szary

image01

Dostępne kolory - białe

Zobacz kolory na bazie białego

6.Biały-czerwony
7.Biały-różowy
8.Biały-szary
9.Biały-czarny
10.Biały-niebieski

image01

Nowa cena!!

Specjalnie dla Was, tylko teraz nowa cena.

Stosując akcesoria do butów Zippedshoes możesz w kilka minut poprawić wygodę użytkowania swoich butów, bez konieczności ich wymiany.

image01

Zwroty i reklamacje

ZWROTY
 
czas na zwrot:  14 dni
 
adres zwrotu:
P.P.H.U Wojtex
Złotniki 11, 99-205 Dalików
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy.
 
Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
 
Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. W wypadku odstąpienia Klient ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu towaru. 
Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, wysyłając je na adres 99-205 Dalików Złotniki 11.
Jeżeli Klient korzystający z prawa do odstąpienia inny niż najtańszy zwykły sposób dostawy oferowany przez Sprzedawcę, to nie jest on zobowiązany do zwrotu Klientowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.
Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi)m.in. w odniesieniu do umowy
a) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.
b) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia.
c) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.
d) w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami.
e) zawartej w drodze aukcji publicznej. przypadku powstania sporu strony będą dążyły do rozwiązania sprawy polubownie.
Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy każdym Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów,
http://www.uokik.gov.pl, w zakładce Rozstrzyganie sporów konsumenckich
 
REKLAMACJE
 
Druk reklamacyjny znajduje się na każdej nasze aukcji należy go wydrukować bądź odręcznie przepisać i przesłać do nas na adres:
PPHU Wojtex, 99-205 Dalików Złotniki 11.
1. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej:
a) imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego,
b) datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji,
c) przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego,
d) wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.
2. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.
3. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.
4. Ponadto Sprzedawca jest zawsze odpowiedzialny względem Klienta, jeżeli towar ma wadę fizyczną lub prawną na podstawie rękojmi, na zasadach określonych przez prawo. Reklamację można składać pisemnie na adres PPHU Wojtex, 99-205 Dalików Złotniki 11. Jest to również adres do wysyłania towarów do wysyłania reklamacji.
 
PLIKI DO POBRANIA
Formularz zwrotu
Zgłoszenie reklamacji
Jak mogę zamówić mój ZIPPED
Nasze Zippedy można kupować na stronie w zakładce SKLEP, tam wybierasz rozmiar i kolor swojego nowego Zippeda
Czy ZIPPED pasuje do wszystkich butów?
Tak, posiadamy różne kolory i wielkości. W zamówieniu określ ilość sztuk , numer koloru oraz rozmiar...
Czy ZIPPED są wodoodporne?
Tak, żaden deszcz nie jest nam straszny i nie jest w stanie uszkodzić Twoich ZIPPED.
Czy muszę za każdym razem dodatkowo sznurować buty?
Nie, wystarczy jednorazowo zamontować ZIPPED i cieszyć się zapinaniem swoich ulubionych butów.
Jak zrobione są ZIPPED
ZIPPED są wykonane z bardzo zaawansowanych materiałów, który odzwierciedlają najnowsze technologie w inżynierii elastomerów.
Czy muszę używać ZIPPED w każdym z oczek moich adidasów?
To od Ciebie zależy czy któreś oczko zostawisz wolne.
Czy mogę używać ZIPPED do sportu?
Tak! Są absolutnie idealne dla biegaczy i maratończyków. Nie trzeba już wiązać podwójnie, aby mieć pewność, że Twoje buty się nie rozwiążą.
Czy posiadacie patent na ZIPPED?
Tak, nasz produkt oraz jego wszystkie warianty zostały opatentowane we wszystkich krajach świata.
Czy pasują one do obuwia dziecięcego?
Tak! Dzieci uwielbiają kombinacje kolorów ZIPPED. Polecamy je dla młodszych i starszych.
Czy ZIPPED można nabyć jedynie w Polsce?
Nie! Nasze produkty dostarczamy do wszystkich krajów świata , lista naszych dystrybutorów jest aktualizowana na naszej stronie.
Możesz płacić poprzez Payu i korzystać z różnych rodzajów płatności